| f t | Login

Partite - 1. Division (Russia)

7 July 2019
Avangard Kursk 0:3 Rotor Volgograd
Baltika 0:1 Spartak Moskva II
Chayka Peschanokopskoye 0:1 Chertanovo
FC Fakel 0:1 Torpedo Moskva
Luch Vladivostok 2:5 Khimki
Mordovia Saransk 0:1 Neftekhimik Nizhnekamsk
Nizhny Novgorod 0:2 Tom Tomsk
SKA Khabarovsk 1:2 Shinnik
Tekstilshchik Ivanovo 0:1 FC Enisey
9 July 2019
Torpedo Armavir 2:1 Krasnodar II
13 July 2019
Chertanovo 2:1 FC Enisey
FC Fakel 0:0 Chayka Peschanokopskoye
Khimki 3:0 Avangard Kursk
Krasnodar II 1:2 Luch Vladivostok
Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 Nizhny Novgorod
Rotor Volgograd 3:2 Tekstilshchik Ivanovo
Shinnik 1:0 Mordovia Saransk
Spartak Moskva II 2:2 SKA Khabarovsk
Tom Tomsk 2:0 Torpedo Armavir
Torpedo Moskva 2:0 Baltika
19 July 2019
Nizhny Novgorod 1:3 Shinnik
20 July 2019
Avangard Kursk 1:1 Krasnodar II
Baltika 0:1 Chayka Peschanokopskoye
FC Enisey 0:3 Rotor Volgograd
FC Fakel 0:0 Chertanovo
Luch Vladivostok 1:1 Tom Tomsk
Mordovia Saransk 1:0 Spartak Moskva II
SKA Khabarovsk 0:1 Torpedo Moskva
Tekstilshchik Ivanovo 1:4 Khimki
Torpedo Armavir 0:2 Neftekhimik Nizhnekamsk
24 July 2019
Chayka Peschanokopskoye 0:2 SKA Khabarovsk
Chertanovo 1:0 Rotor Volgograd
FC Fakel 1:2 Baltika
Khimki 4:0 FC Enisey
Krasnodar II 1:1 Tekstilshchik Ivanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk 1:1 Luch Vladivostok
Shinnik 1:1 Torpedo Armavir
Spartak Moskva II 2:0 Nizhny Novgorod
Tom Tomsk 2:0 Avangard Kursk
Torpedo Moskva 2:2 Mordovia Saransk
28 July 2019
Avangard Kursk 1:0 Neftekhimik Nizhnekamsk
Baltika 1:2 Chertanovo
FC Enisey 0:1 Krasnodar II
Luch Vladivostok 2:1 Shinnik
Mordovia Saransk 0:0 Chayka Peschanokopskoye
Nizhny Novgorod 2:1 Torpedo Moskva
Rotor Volgograd 1:1 Khimki
SKA Khabarovsk 1:0 FC Fakel
Tom Tomsk 2:1 Tekstilshchik Ivanovo
29 July 2019
Torpedo Armavir 1:1 Spartak Moskva II
3 August 2019
Chayka Peschanokopskoye 0:0 Nizhny Novgorod
Chertanovo 0:0 Khimki
FC Fakel 2:1 Mordovia Saransk
Krasnodar II 0:1 Rotor Volgograd
Luch Vladivostok 2:4 Spartak Moskva II
Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 Tekstilshchik Ivanovo
Shinnik 1:3 Avangard Kursk
SKA Khabarovsk 2:0 Baltika
Tom Tomsk 0:0 FC Enisey
4 August 2019
Torpedo Moskva 2:1 Torpedo Armavir
10 August 2019
Avangard Kursk 2:2 Spartak Moskva II
FC Enisey 2:2 Neftekhimik Nizhnekamsk
Khimki 3:0 Krasnodar II
Luch Vladivostok 0:1 Torpedo Moskva
Mordovia Saransk 0:3 Baltika
Nizhny Novgorod 2:1 FC Fakel
SKA Khabarovsk 0:0 Chertanovo
Tekstilshchik Ivanovo 1:1 Shinnik
Tom Tomsk 0:1 Rotor Volgograd
Torpedo Armavir 2:1 Chayka Peschanokopskoye
14 August 2019
Baltika 2:1 Nizhny Novgorod
Chertanovo 1:2 Krasnodar II
FC Fakel 0:2 Torpedo Armavir
Luch Vladivostok 1:1 Chayka Peschanokopskoye
Neftekhimik Nizhnekamsk 1:2 Rotor Volgograd
Shinnik 0:0 FC Enisey
SKA Khabarovsk 1:2 Mordovia Saransk
Spartak Moskva II 1:2 Tekstilshchik Ivanovo
Tom Tomsk 0:0 Khimki
Torpedo Moskva 3:1 Avangard Kursk
18 August 2019
Avangard Kursk 1:1 Chayka Peschanokopskoye
Khimki 3:2 Neftekhimik Nizhnekamsk
Krasnodar II 0:1 Tom Tomsk
Luch Vladivostok 3:0 FC Fakel
Mordovia Saransk 2:3 Chertanovo
Nizhny Novgorod 1:1 SKA Khabarovsk
Rotor Volgograd 2:3 Shinnik
Torpedo Armavir 1:1 Baltika
Torpedo Moskva 3:1 Tekstilshchik Ivanovo
20 August 2019
Spartak Moskva II 2:0 FC Enisey
25 August 2019
Baltika 0:0 Luch Vladivostok
Chayka Peschanokopskoye 3:0 Tekstilshchik Ivanovo
Chertanovo 1:1 Tom Tomsk
FC Fakel 0:0 Avangard Kursk
Mordovia Saransk 0:1 Nizhny Novgorod
Neftekhimik Nizhnekamsk 1:0 Krasnodar II
Shinnik 0:1 Khimki
SKA Khabarovsk 3:0 Torpedo Armavir
Torpedo Moskva 2:0 FC Enisey
26 August 2019
Spartak Moskva II 0:1 Rotor Volgograd
31 August 2019
Avangard Kursk 0:0 Baltika
FC Enisey 1:3 Chayka Peschanokopskoye
Khimki 1:0 Spartak Moskva II
Krasnodar II 2:2 Shinnik
Luch Vladivostok 0:2 SKA Khabarovsk
Nizhny Novgorod 0:0 Chertanovo
Rotor Volgograd 0:2 Torpedo Moskva
Tekstilshchik Ivanovo 1:4 FC Fakel
Tom Tomsk 0:1 Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir 0:0 Mordovia Saransk
7 September 2019
Chayka Peschanokopskoye 2:1 Rotor Volgograd
Chertanovo 2:2 Neftekhimik Nizhnekamsk
FC Fakel 1:1 FC Enisey
Mordovia Saransk 1:2 Luch Vladivostok
Nizhny Novgorod 1:0 Torpedo Armavir
Shinnik 2:1 Tom Tomsk
SKA Khabarovsk 1:0 Avangard Kursk
Spartak Moskva II 0:3 Krasnodar II
8 September 2019
Tekstilshchik Ivanovo 1:5 Baltika
Torpedo Moskva 1:0 Khimki
14 September 2019
Avangard Kursk 2:2 Mordovia Saransk
FC Enisey 2:2 Baltika
Khimki 1:0 Chayka Peschanokopskoye
Luch Vladivostok 0:0 Nizhny Novgorod
Neftekhimik Nizhnekamsk 2:2 Shinnik
Rotor Volgograd 2:0 FC Fakel
Tekstilshchik Ivanovo 3:1 SKA Khabarovsk
Tom Tomsk 2:2 Spartak Moskva II
Torpedo Moskva 2:1 Krasnodar II
15 September 2019
Torpedo Armavir 1:1 Chertanovo
20 September 2019
SKA Khabarovsk 2:0 FC Enisey
21 September 2019
Baltika 2:1 Rotor Volgograd
Chayka Peschanokopskoye 1:1 Krasnodar II
Chertanovo 0:1 Shinnik
FC Fakel 0:3 Khimki
Mordovia Saransk 1:0 Tekstilshchik Ivanovo
Nizhny Novgorod 1:1 Avangard Kursk
Spartak Moskva II 0:3 Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir 0:0 Luch Vladivostok
Torpedo Moskva 2:1 Tom Tomsk
29 September 2019
Avangard Kursk : Torpedo Armavir
FC Enisey : Mordovia Saransk
Khimki : Baltika
Krasnodar II : FC Fakel
Luch Vladivostok : Chertanovo
Neftekhimik Nizhnekamsk : Torpedo Moskva
Rotor Volgograd : SKA Khabarovsk
Shinnik : Spartak Moskva II
Tekstilshchik Ivanovo : Nizhny Novgorod
Tom Tomsk : Chayka Peschanokopskoye
5 October 2019
Baltika : Krasnodar II
Chayka Peschanokopskoye : Neftekhimik Nizhnekamsk
Chertanovo : Spartak Moskva II
FC Fakel : Tom Tomsk
Luch Vladivostok : Avangard Kursk
Mordovia Saransk : Rotor Volgograd
Nizhny Novgorod : FC Enisey
SKA Khabarovsk : Khimki
Torpedo Armavir : Tekstilshchik Ivanovo
Torpedo Moskva : Shinnik
12 October 2019
Avangard Kursk : Chertanovo
FC Enisey : Torpedo Armavir
Khimki : Mordovia Saransk
Krasnodar II : SKA Khabarovsk
Neftekhimik Nizhnekamsk : FC Fakel
Rotor Volgograd : Nizhny Novgorod
Shinnik : Chayka Peschanokopskoye
Spartak Moskva II : Torpedo Moskva
Tekstilshchik Ivanovo : Luch Vladivostok
Tom Tomsk : Baltika
19 October 2019
Avangard Kursk : Tekstilshchik Ivanovo
Baltika : Neftekhimik Nizhnekamsk
Chayka Peschanokopskoye : Spartak Moskva II
Chertanovo : Torpedo Moskva
FC Fakel : Shinnik
Luch Vladivostok : FC Enisey
Mordovia Saransk : Krasnodar II
Nizhny Novgorod : Khimki
SKA Khabarovsk : Tom Tomsk
Torpedo Armavir : Rotor Volgograd
23 October 2019
FC Enisey : Avangard Kursk
Khimki : Torpedo Armavir
Krasnodar II : Nizhny Novgorod
Neftekhimik Nizhnekamsk : SKA Khabarovsk
Rotor Volgograd : Luch Vladivostok
Shinnik : Baltika
Spartak Moskva II : FC Fakel
Tekstilshchik Ivanovo : Chertanovo
Tom Tomsk : Mordovia Saransk
Torpedo Moskva : Chayka Peschanokopskoye
27 October 2019
Avangard Kursk : Khimki
Baltika : Torpedo Moskva
FC Enisey : Chertanovo
FC Fakel : Chayka Peschanokopskoye
Luch Vladivostok : Krasnodar II
Mordovia Saransk : Shinnik
Nizhny Novgorod : Neftekhimik Nizhnekamsk
SKA Khabarovsk : Spartak Moskva II
Tekstilshchik Ivanovo : Rotor Volgograd
Torpedo Armavir : Tom Tomsk
3 November 2019
Chayka Peschanokopskoye : Baltika
Chertanovo : FC Fakel
Khimki : Tekstilshchik Ivanovo
Krasnodar II : Avangard Kursk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Torpedo Armavir
Rotor Volgograd : FC Enisey
Shinnik : Nizhny Novgorod
Spartak Moskva II : Mordovia Saransk
Tom Tomsk : Luch Vladivostok
Torpedo Moskva : SKA Khabarovsk
9 November 2019
Avangard Kursk : Tom Tomsk
Baltika : FC Fakel
FC Enisey : Khimki
Luch Vladivostok : Neftekhimik Nizhnekamsk
Mordovia Saransk : Torpedo Moskva
Nizhny Novgorod : Spartak Moskva II
Rotor Volgograd : Chertanovo
SKA Khabarovsk : Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo : Krasnodar II
Torpedo Armavir : Shinnik
13 November 2019
Chayka Peschanokopskoye : Mordovia Saransk
Chertanovo : Baltika
FC Fakel : SKA Khabarovsk
Khimki : Rotor Volgograd
Krasnodar II : FC Enisey
Neftekhimik Nizhnekamsk : Avangard Kursk
Shinnik : Luch Vladivostok
Spartak Moskva II : Torpedo Armavir
Tekstilshchik Ivanovo : Tom Tomsk
Torpedo Moskva : Nizhny Novgorod
17 November 2019
Avangard Kursk : Shinnik
Baltika : SKA Khabarovsk
FC Enisey : Tom Tomsk
Khimki : Chertanovo
Mordovia Saransk : FC Fakel
Nizhny Novgorod : Chayka Peschanokopskoye
Rotor Volgograd : Krasnodar II
Spartak Moskva II : Luch Vladivostok
Tekstilshchik Ivanovo : Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir : Torpedo Moskva
23 November 2019
Baltika : Mordovia Saransk
Chayka Peschanokopskoye : Torpedo Armavir
Chertanovo : SKA Khabarovsk
FC Fakel : Nizhny Novgorod
Krasnodar II : Khimki
Neftekhimik Nizhnekamsk : FC Enisey
Rotor Volgograd : Tom Tomsk
Shinnik : Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moskva II : Avangard Kursk
Torpedo Moskva : Luch Vladivostok
9 March 2020
Avangard Kursk : Torpedo Moskva
Chayka Peschanokopskoye : Luch Vladivostok
FC Enisey : Shinnik
Khimki : Tom Tomsk
Krasnodar II : Chertanovo
Mordovia Saransk : SKA Khabarovsk
Nizhny Novgorod : Baltika
Rotor Volgograd : Neftekhimik Nizhnekamsk
Tekstilshchik Ivanovo : Spartak Moskva II
Torpedo Armavir : FC Fakel
15 March 2020
Baltika : Torpedo Armavir
Chayka Peschanokopskoye : Avangard Kursk
Chertanovo : Mordovia Saransk
FC Enisey : Spartak Moskva II
FC Fakel : Luch Vladivostok
Neftekhimik Nizhnekamsk : Khimki
Shinnik : Rotor Volgograd
SKA Khabarovsk : Nizhny Novgorod
Tekstilshchik Ivanovo : Torpedo Moskva
Tom Tomsk : Krasnodar II
22 March 2020
Avangard Kursk : FC Fakel
FC Enisey : Torpedo Moskva
Khimki : Shinnik
Krasnodar II : Neftekhimik Nizhnekamsk
Luch Vladivostok : Baltika
Nizhny Novgorod : Mordovia Saransk
Rotor Volgograd : Spartak Moskva II
Tekstilshchik Ivanovo : Chayka Peschanokopskoye
Tom Tomsk : Chertanovo
Torpedo Armavir : SKA Khabarovsk
29 March 2020
Baltika : Avangard Kursk
Chayka Peschanokopskoye : FC Enisey
Chertanovo : Nizhny Novgorod
FC Fakel : Tekstilshchik Ivanovo
Mordovia Saransk : Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk : Tom Tomsk
Shinnik : Krasnodar II
SKA Khabarovsk : Luch Vladivostok
Spartak Moskva II : Khimki
Torpedo Moskva : Rotor Volgograd
4 April 2020
Avangard Kursk : SKA Khabarovsk
Baltika : Tekstilshchik Ivanovo
FC Enisey : FC Fakel
Khimki : Torpedo Moskva
Krasnodar II : Spartak Moskva II
Luch Vladivostok : Mordovia Saransk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Chertanovo
Rotor Volgograd : Chayka Peschanokopskoye
Tom Tomsk : Shinnik
Torpedo Armavir : Nizhny Novgorod
8 April 2020
Baltika : FC Enisey
Chayka Peschanokopskoye : Khimki
Chertanovo : Torpedo Armavir
FC Fakel : Rotor Volgograd
Krasnodar II : Torpedo Moskva
Mordovia Saransk : Avangard Kursk
Nizhny Novgorod : Luch Vladivostok
Shinnik : Neftekhimik Nizhnekamsk
SKA Khabarovsk : Tekstilshchik Ivanovo
Spartak Moskva II : Tom Tomsk
12 April 2020
Avangard Kursk : Nizhny Novgorod
FC Enisey : SKA Khabarovsk
Khimki : FC Fakel
Krasnodar II : Chayka Peschanokopskoye
Luch Vladivostok : Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk : Spartak Moskva II
Rotor Volgograd : Baltika
Shinnik : Chertanovo
Tekstilshchik Ivanovo : Mordovia Saransk
Tom Tomsk : Torpedo Moskva
18 April 2020
Baltika : Khimki
Chayka Peschanokopskoye : Tom Tomsk
Chertanovo : Luch Vladivostok
FC Fakel : Krasnodar II
Mordovia Saransk : FC Enisey
Nizhny Novgorod : Tekstilshchik Ivanovo
SKA Khabarovsk : Rotor Volgograd
Spartak Moskva II : Shinnik
Torpedo Armavir : Avangard Kursk
Torpedo Moskva : Neftekhimik Nizhnekamsk
26 April 2020
Avangard Kursk : Luch Vladivostok
FC Enisey : Nizhny Novgorod
Khimki : SKA Khabarovsk
Krasnodar II : Baltika
Neftekhimik Nizhnekamsk : Chayka Peschanokopskoye
Rotor Volgograd : Mordovia Saransk
Shinnik : Torpedo Moskva
Spartak Moskva II : Chertanovo
Tekstilshchik Ivanovo : Torpedo Armavir
Tom Tomsk : FC Fakel
2 May 2020
Baltika : Tom Tomsk
Chayka Peschanokopskoye : Shinnik
Chertanovo : Avangard Kursk
FC Fakel : Neftekhimik Nizhnekamsk
Luch Vladivostok : Tekstilshchik Ivanovo
Mordovia Saransk : Khimki
Nizhny Novgorod : Rotor Volgograd
SKA Khabarovsk : Krasnodar II
Torpedo Armavir : FC Enisey
Torpedo Moskva : Spartak Moskva II
6 May 2020
FC Enisey : Luch Vladivostok
Khimki : Nizhny Novgorod
Krasnodar II : Mordovia Saransk
Neftekhimik Nizhnekamsk : Baltika
Rotor Volgograd : Torpedo Armavir
Shinnik : FC Fakel
Spartak Moskva II : Chayka Peschanokopskoye
Tekstilshchik Ivanovo : Avangard Kursk
Tom Tomsk : SKA Khabarovsk
Torpedo Moskva : Chertanovo
10 May 2020
Avangard Kursk : FC Enisey
Baltika : Shinnik
Chayka Peschanokopskoye : Torpedo Moskva
Chertanovo : Tekstilshchik Ivanovo
FC Fakel : Spartak Moskva II
Luch Vladivostok : Rotor Volgograd
Mordovia Saransk : Tom Tomsk
Nizhny Novgorod : Krasnodar II
SKA Khabarovsk : Neftekhimik Nizhnekamsk
Torpedo Armavir : Khimki
16 May 2020
Chertanovo : Chayka Peschanokopskoye
FC Enisey : Tekstilshchik Ivanovo
Khimki : Luch Vladivostok
Krasnodar II : Torpedo Armavir
Neftekhimik Nizhnekamsk : Mordovia Saransk
Rotor Volgograd : Avangard Kursk
Shinnik : SKA Khabarovsk
Spartak Moskva II : Baltika
Tom Tomsk : Nizhny Novgorod
Torpedo Moskva : FC Fakel